MBRF30150CT
Extended
Manufacturer
HUAKE
MFR.Part #
MBRF30150CT
JLCPCB Part #
C19725803
Package
TO-220F
Description
1 Pair Common Cathode 100uA 150V 15A 230A 840mV TO-220F Schottky Diodes ROHS