TF31-17S-0.5SH(800)
MFR.Part #
TF31-17S-0.5SH(800)
JLCPCB Part #
C3168387
Package
SMD,P=0.5mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-40℃~+85℃ 0.3mm 0.5mm 1.75mm 17P Bottom Contact Gold Hinged Lid Phosphor Bronze Surface Mount, Right Angle SMD,P=0.5mm,Surface Mount,Right Angle FFC, FPC (Flat Flexible) Connector Assemblies ROHS