TF12S-13S-0.5SH(800)
Extended
Manufacturer
HRS(Hirose)
MFR.Part #
TF12S-13S-0.5SH(800)
JLCPCB Part #
C3168020
Package
SMD,P=0.5mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-55℃~+85℃ 0.2mm 0.5mm 13P 1mm Bottom Contact Gold Hinged Lid Phosphor Bronze Surface Mount, Right Angle SMD,P=0.5mm,Surface Mount,Right Angle FFC, FPC (Flat Flexible) Connector Assemblies ROHS