MDF62-22DP-2.54DSA(05)
Extended
Manufacturer
HRS(Hirose)
MFR.Part #
MDF62-22DP-2.54DSA(05)
JLCPCB Part #
C17272409
Package
Plugin
Description
-35℃~+85℃ 11 2 2.54mm 22P 2x11P 3.5mm 300V 6A Brass Through Hole Tin UL94V-0 White Plugin Wire To Board Connector ROHS