HIF6B-32DA-1.27DS(71)
MFR.Part #
HIF6B-32DA-1.27DS(71)
JLCPCB Part #
C5757248
Package
Push-Pull,P=1.27mm
Description
-55℃~+85℃ 1.27mm 125V 2 2.54mm 32P 500mA 8.51mm Right Angle Push-Pull,P=1.27mm Female Headers ROHS