HIF6A-50DA-1.27DSA(71)
MFR.Part #
HIF6A-50DA-1.27DSA(71)
JLCPCB Part #
C5729537
Package
Plugin,P=1.27mm
Description
-55℃~+85℃ 1.27mm 125V 2 2.54mm 500mA 50P 8.8mm Through Hole Tin Plugin,P=1.27mm Female Headers ROHS