HIF3HB-60DA-2.54DSA(61)
MFR.Part #
HIF3HB-60DA-2.54DSA(61)
JLCPCB Part #
C3742945
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-55℃~+85℃ 2 2.54mm 2.54mm 2x30P 30 300V 3A 60P PBT Phosphor bronze Through Hole Tin UL94V-0 插件,P=2.54mm Wire To Board Connector ROHS