HIF3FC-40PA-2.54DS(82)
MFR.Part #
HIF3FC-40PA-2.54DS(82)
JLCPCB Part #
C17406149
Package
Push-Pull
Description
-55℃~+85℃ 2 2.54mm 2.54mm 20 200V 2x20P 3A 40P Brass Right Angle UL94V-0 弯插 Wire To Board Connector ROHS