HIF3FB-16DA-2.54DSA(71)
MFR.Part #
HIF3FB-16DA-2.54DSA(71)
JLCPCB Part #
C3323683
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-55℃~+85℃ 16P 1A 2 2.54mm 2.54mm 200V 9.5mm Copper alloy Square Hole Through Hole Tin 插件,P=2.54mm Female Headers ROHS