HIF3BB-64PA-2.54DS(63)
MFR.Part #
HIF3BB-64PA-2.54DS(63)
JLCPCB Part #
C17234842
Package
Push-Pull
Description
-55℃~+85℃ 1A 2 2.54mm 2.54mm 200V 2x32P 32 64P Black Brass PBT Right Angle Tin UL94V-0 Push-Pull Wire To Board Connector ROHS