HIF3BB-60P-2.54W(63)
MFR.Part #
HIF3BB-60P-2.54W(63)
JLCPCB Part #
C17449146
Package
Plugin
Description
-55℃~+85℃ 1A 2 2.54mm 2.54mm 200V 2x30P 30 60P Brass Through Hole UL94V-0 插件 Wire To Board Connector ROHS