HIF3BB-50P-2.54W(63)
MFR.Part #
HIF3BB-50P-2.54W(63)
JLCPCB Part #
C17219912
Package
Plugin
Description
-55℃~+85℃ 1A 2 2.54mm 2.54mm 200V 25 2x25P 50P Brass Through Hole UL94V-0 Plugin Wire To Board Connector ROHS