HIF3BA-16PA-2.54DS(63)
MFR.Part #
HIF3BA-16PA-2.54DS(63)
JLCPCB Part #
C17454567
Package
Push-Pull
Description
-55℃~+85℃ 16P 1A 2 2.54mm 2.54mm 200V 2x8P 8 Black Brass PBT Right Angle Tin UL94V-0 弯插 Wire To Board Connector ROHS