HIF3BAG-20PA-2.54DS(63)
MFR.Part #
HIF3BAG-20PA-2.54DS(63)
JLCPCB Part #
C17441809
Package
Push-Pull
Description
-55℃~+85℃ 10 2 2.54mm 2.54mm 200V 20P 2x10P 3A Brass Right Angle Tin 弯插 Wire To Board Connector ROHS