HIF3BAF-34PA-2.54DS(63)
Extended
Manufacturer
HRS(Hirose)
MFR.Part #
HIF3BAF-34PA-2.54DS(63)
JLCPCB Part #
C17329107
Package
Push-Pull
Description
-55℃~+85℃ 17 2 2.54mm 2.54mm 200V 2x17P 34P 3A Brass Right Angle Tin UL94V-0 Push-Pull Wire To Board Connector ROHS