FX23-20S-0.5SH
MFR.Part #
FX23-20S-0.5SH
JLCPCB Part #
C3640199
Package
SMD,P=0.5mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-55℃~+105℃ 0.5mm 2 24P 500mA 50V Copper alloy Gold Surface Mount, Right Angle SMD,P=0.5mm,卧贴 Board-to-Board and Backplane Connector ROHS