FX22-40S-0.5SH
MFR.Part #
FX22-40S-0.5SH
JLCPCB Part #
C3641536
Package
SMD,P=0.5mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-55℃~+85℃ 0.5mm 1 40P 50V 700mA Surface Mount, Right Angle SMD,P=0.5mm,卧贴 Board-to-Board and Backplane Connector ROHS