FH52T-32S-0.5SH
MFR.Part #
FH52T-32S-0.5SH
JLCPCB Part #
C3170091
Package
SMD,P=0.5mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-40℃~+105℃ 0.3mm 0.5mm 2mm 32P Bottom Contact Gold Hinged Lid Phosphor bronze Surface Mount, Right Angle SMD,P=0.5mm,卧贴 FFC, FPC (Flat Flexible) Connector Assemblies ROHS