FH26W-61S-0.3SHW(97)
MFR.Part #
FH26W-61S-0.3SHW(97)
JLCPCB Part #
C5741828
Package
SMD,P=0.3mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-55℃~+85℃ 0.2mm 0.3mm 1mm 61P Bottom Contact Gold Hinged Lid Phosphor Bronze Surface Mount, Right Angle SMD,P=0.3mm,Surface Mount,Right Angle FFC, FPC (Flat Flexible) Connector Assemblies ROHS