FH26W-51S-0.3SHW(60)
MFR.Part #
FH26W-51S-0.3SHW(60)
JLCPCB Part #
C424656
Package
SMD,P=0.3mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-55℃~+85℃ 0.2mm 0.3mm 1mm 51P Bottom Contact Gold Hinged Lid Phosphor bronze Surface Mount, Right Angle SMD,P=0.3mm,卧贴 FFC, FPC (Flat Flexible) Connector Assemblies ROHS