FH26W-35S-0.3SHW(60)
MFR.Part #
FH26W-35S-0.3SHW(60)
JLCPCB Part #
C5137130
Package
SMD,P=0.3mm,Surface Mount,Right Angle(Staggered pins)
Description
-55℃~+85℃ 0.2mm 0.3mm 1mm 35P Bottom Contact Gold Hinged Lid Phosphor bronze Surface Mount, Right Angle SMD,P=0.3mm,卧贴(交错脚) FFC, FPC (Flat Flexible) Connector Assemblies ROHS