FH23-39S-0.3SHW(05)
MFR.Part #
FH23-39S-0.3SHW(05)
JLCPCB Part #
C598011
Package
SMD,P=0.3mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-55℃~+85℃ 0.2mm 0.3mm 1.25mm 39P Bottom Contact Gold Hinged Lid Phosphor bronze Surface Mount, Right Angle SMD,P=0.3mm,卧贴 FFC, FPC (Flat Flexible) Connector Assemblies ROHS