FH12-13S-0.5SVA(54)
MFR.Part #
FH12-13S-0.5SVA(54)
JLCPCB Part #
C5700673
Package
SMD,P=0.5mm
Description
-40℃~+85℃ 0.3mm 0.5mm 13P 3.6mm Gold Hinged Lid Phosphor Bronze Single-side Contact/Vertical Surface Mount,Vertical SMD,P=0.5mm FFC, FPC (Flat Flexible) Connector Assemblies ROHS