DF22-2P-7.92DSA(05)
Extended
Manufacturer
HRS(Hirose)
MFR.Part #
DF22-2P-7.92DSA(05)
JLCPCB Part #
C506712
Package
Plugin,P=7.92mm
Description
-35℃~+85℃ 1 12.45mm 17.22mm 18.1mm 1kV 1x2P 2 25A 2P 7.92mm Copper alloy Through Hole UL94V-0 插件,P=7.92mm Wire To Board Connector ROHS