DF1BZ-11P-2.5DSA
Extended
Manufacturer
HRS(Hirose)
MFR.Part #
DF1BZ-11P-2.5DSA
JLCPCB Part #
C17402436
Package
Plugin
Description
-35℃~+85℃ 1 11 11P 1x11P 2.5mm 250V 3A Brass Through Hole Tin 插件 Wire To Board Connector ROHS