DF13C-6P-1.25V(21)
Extended
Manufacturer
HRS(Hirose)
MFR.Part #
DF13C-6P-1.25V(21)
JLCPCB Part #
C116888
Package
SMD,P=1.25mm
Description
-35℃~+85℃ 1 1.25mm 150V 1A 1x6P 6 6P Brass Surface Mount,Vertical Tin UL94V-0 SMD,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS