DF13C-3P-1.25V(21)
Extended
Manufacturer
HRS(Hirose)
MFR.Part #
DF13C-3P-1.25V(21)
JLCPCB Part #
C88352
Package
SMD,P=1.25mm
Description
-35℃~+85℃ 1 1.25mm 150V 1A 1x3P 3 3P Brass Surface Mount,Vertical Tin UL94V-0 SMD,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS