DF13A-2P-1.25H(51)
Extended
Manufacturer
HRS(Hirose)
MFR.Part #
DF13A-2P-1.25H(51)
JLCPCB Part #
C202092
Package
SMD,P=1.25mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-35℃~+85℃ 1 1.25mm 150V 1A 1x2P 2 2P 4.1mm Brass Surface Mount, Right Angle UL94V-0 SMD,P=1.25mm,卧贴 Wire To Board Connector ROHS