BM28B0.6-20DS/2-0.35V(51)
MFR.Part #
BM28B0.6-20DS/2-0.35V(51)
JLCPCB Part #
C424567
Package
SMD,P=0.35mm
Description
-40℃~+85℃ 0.35mm 2 20P 300mA 30V Gold Surface Mount,Vertical SMD,P=0.35mm Board-to-Board and Backplane Connector ROHS