A2-5PA-2.54DS(71)
Extended
Manufacturer
HRS(Hirose)
MFR.Part #
A2-5PA-2.54DS(71)
JLCPCB Part #
C3332501
Package
Push-Pull,P=2.54mm
Description
-55℃~+85℃ 1 2.54mm 200V 3.5mm 3A 4mm 5P 6mm Black Brass Pin Header Right Angle Tin 弯插,P=2.54mm Pin Headers ROHS