CD2884771EM0812VFL
Extended
Manufacturer
HRK
MFR.Part #
CD2884771EM0812VFL
JLCPCB Part #
C2960233
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
-40℃~+105℃ 12mm 25V 3.5mm 3000hrs@105℃ 470uF 69mΩ@100kHz 8mm 905mA@100kHz ±20% 插件,D8xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS