CD110107M1H0812VFL
Extended
Manufacturer
HRK
MFR.Part #
CD110107M1H0812VFL
JLCPCB Part #
C2960238
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
-40℃~+105℃ 100uF 12mm 2000hrs@105℃ 210mA@100kHz 3.5mm 50V 8mm 插件,D8xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS