TC-06104FSB-045E-R-03
MFR.Part #
TC-06104FSB-045E-R-03
JLCPCB Part #
C7542980
Package
SMD,6x6mm
Description
100,000 cycles 12V 2.5N 4.5mm 50mA 6mm 6mm Gull Wing IP67 No Round Button SPST Surface Mount,Vertical Without Bracket SMD,6x6mm Tactile Switches ROHS