PH1257-WT-14
MFR.Part #
PH1257-WT-14
JLCPCB Part #
C2939393
Package
SMD,P=1.25mm,Surface Mount,Right Angle
Description
1 1.25mm 14 14P 1x14P 20.8mm 4.05mm 4.32mm Beige LCP PH Surface Mount, Right Angle Tin SMD,P=1.25mm,Surface Mount,Right Angle Wire To Board Connector ROHS