DC-528-2.5-AU
Extended
Manufacturer
HOOYA
MFR.Part #
DC-528-2.5-AU
JLCPCB Part #
C19712363
Package
Plugin
Description
-20℃~+70℃ 2.5mm 30V 500mA DC Power Jack Through Hole 插件 DC Power Connectors ROHS