HMPB630D47J0F200A
MFR.Part #
HMPB630D47J0F200A
JLCPCB Part #
C2913529
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 4.7nF 630V ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS