HMKP3A1S47K0I200A
MFR.Part #
HMKP3A1S47K0I200A
JLCPCB Part #
C2913502
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+110℃ 310V 47nF X2 ±10% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS