HDPB550A15K0Q200A
Extended
Manufacturer
HONGFARAD
MFR.Part #
HDPB550A15K0Q200A
JLCPCB Part #
C2913443
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-40℃~+105℃ 15uF 550V ±10% 插件,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS