12T-0500L2
Extended
Manufacturer
HOLLY
MFR.Part #
12T-0500L2
JLCPCB Part #
C377237
Package
1206
Description
-55℃~+90℃ 0.45mm 1.6mm 3.2mm 32V 500mA 50A Surface Mount Fuse 1206 Disposable fuses ROHS