65TS-250H
Extended
Manufacturer
HOLLY
MFR.Part #
65TS-250H
JLCPCB Part #
C356581
Package
D6.35xL32mm
Description
-55℃~+125℃ 100A@250VAC 250V 25A 32mm 3511 6.35mm Ceramic Tube Fuse D6.35xL32mm Disposable fuses ROHS