HYCW11-SMAW1163-1200B
Extended
Manufacturer
HOAUC
MFR.Part #
HYCW11-SMAW1163-1200B
JLCPCB Part #
C5301849
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 1 11mm 5.2mm 50Ω 6GHz Board Side Inner Bore SMA 插件 Coaxial Connectors (RF) ROHS