HYCW02-WF06-125B
MFR.Part #
HYCW02-WF06-125B
JLCPCB Part #
C2939026
Package
SMD,P=1.25mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-40℃~+85℃ 1 1.25mm 12.25mm 125V 1A 1x6P 3.6mm 5.2mm 6 6P Beige Copper alloy LCP PicoBlade(MX 1.25) Surface Mount, Right Angle Tin UL94V-0 SMD,P=1.25mm,卧贴 Wire To Board Connector ROHS