HYCW01-LF14-125B
MFR.Part #
HYCW01-LF14-125B
JLCPCB Part #
C2939020
Package
SMD,P=1.25mm
Description
-65℃~+125℃ 1 1.25mm 125V 14 14P 1A 1x14P 22.3mm 4.3mm 4.9mm Beige Copper alloy LCP PicoBlade(MX 1.25) Surface Mount,Vertical Tin UL94V-0 SMD,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS