HYCW01-LF08-125B
MFR.Part #
HYCW01-LF08-125B
JLCPCB Part #
C2939014
Package
SMD,P=1.25mm
Description
-65℃~+125℃ 1 1.25mm 125V 14.8mm 1A 1x8P 4.3mm 4.9mm 8 8P Beige Copper alloy LCP PicoBlade(MX 1.25) Surface Mount,Vertical Tin UL94V-0 SMD,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS