HYCW01-LF06-125B
Extended
Manufacturer
HOAUC
MFR.Part #
HYCW01-LF06-125B
JLCPCB Part #
C2939012
Package
SMD,P=1.25mm
Description
-65℃~+125℃ 1 1.25mm 12.3mm 125V 1A 1x6P 4.3mm 4.9mm 6 6P Beige Copper alloy LCP PicoBlade(MX 1.25) Surface Mount,Vertical Tin UL94V-0 SMD,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS