DA381-241C1-6PG213
Extended
Manufacturer
HMTCONN
MFR.Part #
DA381-241C1-6PG213
JLCPCB Part #
C42418107
Package
Push-Pull,P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x6P 3.81mm 300V 6 6P 8A Board Side/Socket - Closed Green Right-Angle Push-Pull,P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS