B25430130-14PB0513-H89C32
Extended
Manufacturer
HMTCONN
MFR.Part #
B25430130-14PB0513-H89C32
JLCPCB Part #
C42385752
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 1kV 2 2.54mm 2.54mm 2x7P 3A 7 Black Brass Gold IDC Header Through Hole 插件,P=2.54mm IDC Connectors ROHS