B25410120-5PB0513-H25A60
Extended
Manufacturer
HMTCONN
MFR.Part #
B25410120-5PB0513-H25A60
JLCPCB Part #
C42385481
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x5P 2.54mm 2.5mm 3A 3mm 5P 6mm Black Brass Gold Pin Header Through Hole 插件,P=2.54mm Pin Headers ROHS