B12720820-5PB0513-H43C35
MFR.Part #
B12720820-5PB0513-H43C35
JLCPCB Part #
C51822968
Package
SMD,P=1.27mm(Staggered pins)
Description
-55℃~+105℃ 1 1.27mm 1A 4.3mm 500V 5P Square Hole Surface Mount,Vertical Top SMD,P=1.27mm(交错脚) Female Headers ROHS