RCT105K1JLF
MFR.Part #
RCT105K1JLF
JLCPCB Part #
C185762
Description
200V 333mW 5.1kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS